Переклад арабською Переклад з арабської мови

Арабська мова – мова, якою розмовляє значна частина населення нашої планети. Арабська входить до п'ятірки найпоширеніших мов світу. Це основна мова у 22 країнах. Арабською говорять близько 400 мільйонів людей. Крім того, 50 мільйонів використовують її як другу мову. Вона входить до шести офіційних мов ООН.

У списку найбільш затребуваних і поширених мов світу арабська займає четверту позицію. І хоча більшість експертів сходиться на тому, що мовою міжнародного спілкування сьогодні є англійська, протягом найближчих десятиліть вона втратить статус найбільш затребуваної іноземної, і для того, щоб бути конкурентоспроможним, потрібно буде знати ще одну перспективну іноземну мову. І все частіше і частіше свідомі люди, аналізуючи світові тенденції, обирають для вивчення арабську.

Безумовно, арабська мова – мова, якою спілкуються араби, й враховуючи розвиток торгівельних відносин, переклади з арабської та на арабську стають з кожним днем все більш та більш популярними. Арабська мова – досить логічна, вона одна з найбільш стародавніх живих мов у цілому світі, яка дала початок багатьом іншим мовам.

Актуальна на світовій політичній арені у світлі переговорів з енергетики та безпеки. Арабська також затребувана в діловому світі. Також цю мову зазвичай використовують у багатьох ісламських країнах оскільки саме вона є духовною мовою в ісламі – однієї з найчисельніших релігій світу (більше мільярда людей). Останнім часом арабська мова набула великого значення для світових переговорів, пов’язаних з темою енергетики або безпеки.

Перші зразки арабської мови відносять до 11 століття нашої ери. Сучасна арабська мова належить до сім’ї семітських мов. В арабській мові існує три форми. Класична, або ж пов’язана із Кораном; формальна, або сучасна арабська мова; й розмовна арабська мова. Класична арабська мова представлена у літературній формі та зустрічається у Корані. Її не застосовують ні у розмовній мові, ні у письмовій документації, якщо тільки мова не йде про релігію. Класичну арабську мову в першу чергу вивчають для того, аби читати або ж цитувати релігійні ісламські тексти.

Стандартна сучасна арабська мова є універсальною формою мови, яку усі розуміють й яку усі застосовують для спілкування у передачах новин по радіо або телевізору, у фільмах, п’єсах, у поезії та розмовах між тими, хто розмовляє різними діалектами арабської мови. Постійною тенденцією у сучасній арабській мові є її оновлення або іншими словами модернізація. Модернізація тягне за собою створення нових термінів для концепцій, що раніше не існували.

Мова – це один з найважливіших факторів для успішної професійної та ділової діяльності. Іноді ми самі недостатньо добре володіємо іноземною, тому так важливо довірити переклад важливої документації чи сайту досвідченим та кваліфікованим фахівцям, котрі щодня займаються іноземними мовами та перекладами.

Ви шукаєте кваліфіковане і надійне бюро перекладу у Львові? Тоді з упевненістю звертайтеся до нас!

Ми пропонуємо усі види перекладів – письмові та усні відповідно до загальноприйнятих світових стандартів будь-якого напрямку, тематики та ступеня складності.

Ми залучаємо дипломованих та досвідчених перекладачів та редакторів; фахово здійснюємо переклади у задані терміни; у роботі керуємося міжнародними та національними стандартами якості та вимогами до виконання перекладацьких робіт.

Ви можете довіряти професіоналізму, великому досвідові та спеціалізації наших перекладачів, уважності редакторів та відповідальності менеджерів.

м.Львів, вул.Івана Франка, 33 (3 поверх)

(067) 67--90--671