Переклад з іспанської Переклад на іспанську мову

Іспанська мова є третьою за поширеністю мовою у світі і найпоширенішою мовою на американському континенті. Це офіційна (або друга офіційна) мова в Іспанії, більшості країн Центральної і Південної Америки, навіть деяких країнах Карибського басейну.

Це корисна мова для ведення бізнесу з іспанськими або латиноамериканськими фірмами і відмінний спосіб зміцнити своє резюме та поліпшити свої кар'єрні перспективи. В одних тільки Сполучених Штатах налічується більше 50 мільйонів чоловік, які говорять іспанською в якості рідної або другої мови.

За деякими оцінками, іспанська знаходиться на другому місці за затребуваністю, принаймні, для американців. Вона полегшує спілкування з іспаномовними жителями Північної Америки. Крім того, знання мови зробить мандрівку країнами Іспанії чи Латинської Америки набагато цікавішою. Є робочою мовою ООН. А головне – ця мова чи не найпростіша для вивчення.

Іспанська мова є однією з найпростіших мов для тих, хто вже розмовляє англійською мовою. Граматика та вимова відрізняються від англійської, але є простішими та більш послідовними.

Іспанська або кастильська мова є офіційною мовою в 19 країнах в Америці, а також Іспанії та Екваторіальній Гвінеї, і має певний рівень офіційності в США, на Філіппінах, і Західній Сахарі, а носії мови представлені на п’ятьох континентах при загальній кількості, яка по різних підрахунках, коливається між 470 та 500 мільйонами осіб.

Найбільше представництво іспанська мова має в Латинській Америці, близько 375 мільйонів чоловік. Мексика є країною з найбільшою кількістю мовців (майже чверть всього іспаномовного населення). Іспанською розмовляють всюди: в Канаді, на Гаїті, Домініканській Республіці, на Віргінських островах, у Тринідаді і Тобаго, на Ямайці… Іспанська мова завжди відігравала важливу роль в Бразилії через близькість і збільшення об’ємів торгівлі зі своїми іспаномовними американськими сусідами, членство в МЕРКОСУР, а також історичну іспанську та латиноамериканську імміграцію.

США є другою країною за кількістю мовців в світі. У штаті Нью-Мексико, іспанська використовується в державній адміністрації. У Техасі, уряд змушує державні органи надавати інформацію на своїх сайтах також іспанською.

В Європі, найперше звичайно, це офіційна мова Іспанії. Її теж використовують на Гібралтарі та в Андоррі. Також іспанська використовується общинами в інших європейських країнах: Великобританії, Франції, Німеччині та Швейцарії. Іспанська мова є однією з офіційних мов Європейського Союзу. Загальну кількість європейських мовців можна обраховувати цифрою в 70 мільйонів. Основним іспаномовним анклавом в Африці є Канарські острови.

Наскільки це б не здавалося неймовірним, але іспанська мова представлена навіть в Антарктиді. І не на дослідницьких станціях, а саме в цивільних населених пунктах.

Мова – це один з найважливіших факторів для успішної професійної та ділової діяльності. Іноді ми самі недостатньо добре володіємо іноземною, тому так важливо довірити переклад важливої документації чи сайту досвідченим та кваліфікованим фахівцям, котрі щодня займаються іноземними мовами та перекладами.

Ви шукаєте кваліфіковане і надійне бюро перекладу у Львові? Тоді з упевненістю звертайтеся до нас!

Ми пропонуємо усі види перекладів – письмові та усні відповідно до загальноприйнятих світових стандартів будь-якого напрямку, тематики та ступеня складності.

Ми залучаємо дипломованих та досвідчених перекладачів та редакторів; фахово здійснюємо переклади у задані терміни; у роботі керуємося міжнародними та національними стандартами якості та вимогами до виконання перекладацьких робіт.

Ви можете довіряти професіоналізму, великому досвідові та спеціалізації наших перекладачів, уважності редакторів та відповідальності менеджерів.

м.Львів, вул.Івана Франка, 33 (3 поверх)

(067) 67--90--671