Переклад з російської Переклад російською мовою

Російська мова – одна із східнослов'янських мов і одна із найбільш розповсюджених мов світу. Російська мова є мовою міжнаціонального спілкування та входить в десятку найпоширеніших мов у світі. Це державна мова Російської Федерації. Російська мова є одною з основних мов міжнародного спілкування у центральній Євразії, Східній Європі і країнах колишнього Радянського Союзу. Російська – одна з шести офіційних та робочих мов ООН. Її вчать у школах та університетах багатьох країн світу. Особливо вона поширена в пострадянських країнах.

Чому російська мова є такою поширеною?

По-перше, так як кордони Російської імперії були дуже широкі, був великий вплив на інші народи. Люди спілкувалися, читали газети та книжки російською мовою.

По-друге, вона поширена тому, що в країнах Європи, в США, в Канади живе багато емігрантів з Росії.

Третьою причиною є література, адже російська література – одна з найбільш відомих у світовій культурі. Імена таких відомих письменників і поетів, як Пушкін, Лермонтов, Достоєвський, Толстой, Чехов та інших великих класиків, відомі далеко за межами Росії.

Крім того росіяни, подорожуючи світом, люблять спілкуватися з людьми, так як в іноземних країнах багато людей з обслуговуючого персоналу та робітників торгівлі, які розуміють російську мову та розмовляють нею.

Російська мова є одною з найскладніших мов в світі. Найбільші складності у її вивчені – це орфографія та пунктуація. Дуже складно школярам розібратися з правописом подвійних приголосних, ненаголошених голосних, злиті та роздільні слова і багато інших випадків. Але, якщо знати елементарні правила орфографії, то нічого складного тут немає.

Також труднощі викликає пунктуація. Спочатку складно розібратися з усіма розділовими знаками та не зрозуміло, коли треба ставити кому, а коли тире.

Російська мова має багату історію. Не дивлячись на безліч війн та набігів чужоземних племен, російський народ зберіг свою самобутність та могутність.

За допомогою російської мови легко передавати всі почуття, які зароджуються в людській душі, думки і бажання, бо вона багатогранна.

Крім того російська є:

  • найбільш поширеною слов'янською мовою;
  • найпоширеніша в Європі;
  • займає четверте місце за перекладом;
  • сьоме місце серед мов, на які перекладається більшість книг, газет та журналів;
  • нею володіють близько 260 мільйонів людей у світі.

Російська мова обійшла німецьку і стала другою за поширеністю мовою в Інтернеті. Російську мову використовують 5,9% усіх сайтів Інтернету. 89.8% сайтів у доменній зоні .ru використовують російську мову. Крім того, 88.7% сайтів у доменній зоні країн колишнього СРСР .su також використовують російську мову, і ця доменна зона також набирає все більшої популярності. Російська мова є найбільш вживаною на сайтах кількох пострадянських держав. Російська мова вийшла на друге місце за популярністю в Інтернеті, незначно обійшовши німецьку. Про це свідчать результати дослідження W3Techs. Російська мова залишається найбільш популярною і в доменних зонах найбільших країн колишнього СРСР - України, Білорусі, Казахстану, Узбекистану та інших.

Мова – це один з найважливіших факторів для успішної професійної та ділової діяльності. Іноді ми самі недостатньо добре володіємо іноземною, тому так важливо довірити переклад важливої документації чи сайту досвідченим та кваліфікованим фахівцям, котрі щодня займаються іноземними мовами та перекладами.

Ви шукаєте кваліфіковане і надійне бюро перекладу у Львові? Тоді з упевненістю звертайтеся до нас!

Ми пропонуємо усі види перекладів – письмові та усні відповідно до загальноприйнятих світових стандартів будь-якого напрямку, тематики та ступеня складності.

Ми залучаємо дипломованих та досвідчених перекладачів та редакторів; фахово здійснюємо переклади у задані терміни; у роботі керуємося міжнародними та національними стандартами якості та вимогами до виконання перекладацьких робіт.

Ви можете довіряти професіоналізму, великому досвідові та спеціалізації наших перекладачів, уважності редакторів та відповідальності менеджерів.

м.Львів, вул.Івана Франка, 33 (3 поверх)

(067) 67--90--671