Переклад угорською Переклад з угорської мови

Угорська мова (рідше мадярська) – рідна мова угорців, належить до фіно-угорської сім'ї мов, де разом з мовами ханти і мансі складає угорську групу. Угорська мова є офіційною в Угорщині та Євросоюзі; значні групи населення, що розмовляють угорською мовою, є в сусідніх Словаччині, Румунії та Сербії; мова поширена також в Україні (на Закарпатті). Писемність на основі модифікованого латинського алфавіту.

За підрахунками на уральських мовах розмовляють у Азії та Європі близько 25 млн. людей. Угорською мовою розмовляє близько 14-15 млн. людей, з яких 10 млн. мешкають на території Угорщини, а 5 млн. в інших країнах, в основному у сусідніх (національні меншини), але також й у значущих угорських діаспорах, як у США, Канаді та Австралії.

Можна сказати, що ця мова є своєрідним виключенням у масі індоєвропейських мов, угорська (або як її ще називають мадярська) входить до складу родини уральських мов, якщо бути більш точним, то у групу фіно-угорських мов, тобто у ту саму групу, що й фінська та естонська мови.

За деякими теоріями, угорська мова скоріше за все є частиною турецьких мов, а саме алтайських мов. В угорській мові є чимало давніх запозичень, зокрема з іранських та тюркських мов, а також пізніших із німецької, французької, італійської та англійської. Через складне відмінювання іменників та дієслів угорську мову вважають за одну з найскладніших у світі.

Угорська мова – це аглютивна мова, що означає, що афікси додаються до основного слова, виражаючи граматичні зв'язки. Ці характеристики мови можуть видатися складними для іноземців, що хочуть вивчити угорську мову.

Угорська мова також характеризується таким феноменом як вокалічна гармонія, тобто голосні перегруповуються на дві групи: голосні, що чітко вимовляються, й голосні, що нечітко вимовляються. В угорській мові є голосні, що легко дублюються, тобто артикуляція стає більш довгою. Літера " h" є придиховою: її завжди вимовляють окрім тих випадків, коли вона знаходиться наприкінці слова або в кінці складу.

Ця мова є офіційною мовою Європейського союзу, тому переклади з угорської мови досить затребувані, саме її аскетизм може зробити цю мову цікавою для вивчення, оскільки саме знання цієї мови може бути цікавим тим, хто охоче працювати у представництвах та організаціях Європейського союзу. Більше того, знання цієї мови може з легкістю відкрити усе багатство угорської культури та літератури.

Мова – це один з найважливіших факторів для успішної професійної та ділової діяльності. Іноді ми самі недостатньо добре володіємо іноземною, тому так важливо довірити переклад важливої документації чи сайту досвідченим та кваліфікованим фахівцям, котрі щодня займаються іноземними мовами та перекладами.

Ви шукаєте кваліфіковане і надійне бюро перекладу у Львові? Тоді з упевненістю звертайтеся до нас!

Ми пропонуємо усі види перекладів – письмові та усні відповідно до загальноприйнятих світових стандартів будь-якого напрямку, тематики та ступеня складності.

Ми залучаємо дипломованих та досвідчених перекладачів та редакторів; фахово здійснюємо переклади у задані терміни; у роботі керуємося міжнародними та національними стандартами якості та вимогами до виконання перекладацьких робіт.

Ви можете довіряти професіоналізму, великому досвідові та спеціалізації наших перекладачів, уважності редакторів та відповідальності менеджерів.

м.Львів, вул.Івана Франка, 33 (3 поверх)

(067) 67--90--671