Переклад вірменською Переклад з вірменської мови

Вірменська мова – мова, що становить окрему гілку індоєвропейської сім’ї мов. Державнаа мова Вірменії, якою розмовляють понад 6 млн вірмен, з них 3,79 млн – у самій республіці, а також у Грузії, Росії, США, Сирії, Лівані, Ірані, Франції, Україні та ін.

Вірменська мова – це індоєвропейська мова, якою розмовляє близько 6.7 мільйонів людей, переважно у Вірменії ы Нагорному Карабасі (насправді невизнаній незалежній республіці в Нагірно-Карабаському регіоні Закавказзя). Крім того, носії вірменської мови проживають у багатьох інших країнах, серед них – Росія, Грузія, Україна, Туреччина, Іран, Кіпр, Польща і Румунія. Вірменський еквівалент назви мови – Hayeren. Багато слів у вірменській мові виникли від схожих слів давньоперської мови, що вказує на їхнє загальне індоєвропейське походження.

Вірменська мова є державною мовою Вірменії і Нагорного Карабаху, а також має статус офіційної мови етнічної меншини на Кіпрі, у Польщі і Румунії. До початку 1990-х рр. навчання в школах Вірменії проводилося вірменською і російською мовою, але після розпаду СРСР вірменська мова стала основною мовою викладання, і російськомовні школи були закриті. В 2010 році навчання російською мовою у Вірменії відновилося.

Особливості:

  • Тип писемності: алфавіт
  • Напрямок письма: зліва направо, горизонтально
  • В основних діалектах вірменської мови (західному і східному) є незначна різниця у вимові
  • У більшості літер є також цифрове значення
  • Кількість літер у вірменському алфавіті: спочатку алфавіт складався з 36 літер, а в ХII столітті додалися ще дві літери Օ і Ֆ

Сучасна вірменська мова має численні діалекти (за різними класифікаціями – 36, 44, 51), що значно відрізняються між собою та від літ. мови. Нині спостерігаються інтенсивні процеси зникнення низки діалектів внаслідок міграційних, урбанізаційних процесів.

Мова – це один з найважливіших факторів для успішної професійної та ділової діяльності. Іноді ми самі недостатньо добре володіємо іноземною, тому так важливо довірити переклад важливої документації чи сайту досвідченим та кваліфікованим фахівцям, котрі щодня займаються іноземними мовами та перекладами.

Ви шукаєте кваліфіковане і надійне бюро перекладу у Львові? Тоді з упевненістю звертайтеся до нас!

Ми пропонуємо усі види перекладів – письмові та усні відповідно до загальноприйнятих світових стандартів будь-якого напрямку, тематики та ступеня складності.

Ми залучаємо дипломованих та досвідчених перекладачів та редакторів; фахово здійснюємо переклади у задані терміни; у роботі керуємося міжнародними та національними стандартами якості та вимогами до виконання перекладацьких робіт.

Ви можете довіряти професіоналізму, великому досвідові та спеціалізації наших перекладачів, уважності редакторів та відповідальності менеджерів.

м.Львів, вул.Івана Франка, 33 (3 поверх)

(067) 67--90--671